Skyliner Everest Run 2023 – KOMUNIKAT TECHNICZNY

Skyliner Everest Run ma formułę osobistego wyzwania, pozbawiony jest rywalizacji czasowej. Będzie prowadzona lista rankingowa (oparta o liczbę wejść), ale jedynie w celach informacyjnych.

Lista uczestników

Godzinę swojego startu oraz status płatności można sprawdzić na stronie: https://zapisy.everestrun.pl/listParticipants

Odbiór pakietów startowych

Pakiety startowe będzie można odbierać w piątek 14 kwietnia w godz. 17:00-20:00 oraz w sobotę 15  kwietnia od godz. 7:30 w lobby budynku Skyliner. Aby odebrać pakiet startowy, należy mieć ze sobą dokument ze zdjęciem. Przy odbiorze należy podpisać deklarację uczestnictwa (druki będą dostępne w biurze zawodów). Pakiet startowy można odebrać wyłącznie osobiście.

Podział na strefy startowe

Pierwsza fala wystartuje o godz. 9:00, a kolejne o: 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00 i 17:00. Dla wszystkich – niezależnie od godziny startu – bieg kończy się o tej samej porze: o godz. 9:00 w niedzielę 16 kwietnia. Uwaga: przydzielona godzina startu jest najwcześniejszą godziną, o której dana osoba może wystartować, ale można się zdecydować także na późniejszy start. Oznacza to, że jeśli twoja strefa startowa to 10:00, ale uważasz, że nie potrzebujesz aż 23 godzin na latanie po schodach, możesz przyjść na miejsce np. dopiero o 14:00. Sztafety również mogą rozpocząć później niż o 9:00.

O której godzinie i gdzie należy pojawić się w dniu biegu?

Jeśli masz już odebrany pakiet startowy, zjaw się na miejscu ok. 30 min przed swoją godziną startu (daj sobie czas na oddanie rzeczy do depozytu, przebranie się). Jeśli pakiet startowy odbierasz dopiero w sobotę, przyjdź trochę wcześniej – nie wiadomo, ile osób będzie chciało odebrać pakiet startowy w tym samym czasie (może być kolejka). Pakietu nie trzeba odebrać przed godz. 9:00 – możesz go odebrać przed swoją godziną startu. Start będzie się odbywał z poziomu 0 (tuż obok biura zawodów). Depozyty znajdować się będą na poziomie -2.

Depozyty

Dla Wszystkich przygotowaliśmy worek na depozyt, dostępny będzie u wolontariuszy na poziomie -2. Ponieważ miejsce do składowania depozytów będzie się znajdować na poziomie -2, czyli nie bezpośrednio przy strefie regeneracji (na poziomie -1) i trasie biegu, zalecamy pozostawienie w depozytach rzeczy, z których będziesz korzystać rzadziej (np. ubrania na zmianę, przybory kosmetyczne, jedzenie). Depozyty będą dostępne przez cały czas trwania biegu. Napoje można zabrać ze sobą i postawić gdzieś przy ścianie na korytarzu (możesz jakoś oznaczyć swój napój). Zaznaczamy, że organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na poziomie 0.

Prysznice

Przez cały czas trwania biegu oraz godzinę po jego zakończeniu (do godz. 10:00 w niedzielę 16 kwietnia) uczestnicy Everest Runu mogą korzystać z pryszniców dostępnych w szatniach damskiej i męskiej na poziomie -2. Uwaga: należy mieć własny ręcznik i klapki.

Odpoczynek

Do dyspozycji uczestników będzie jedna sala przeznaczona na spanie. Postaramy się aby było tam cicho i w miarę możliwości ciemno. Sala będzie bez wyposażenia, więc jeśli planujesz się zdrzemnąć – zabierz ze sobą karimatę i śpiwór. I budzik! Sala do cichego odpoczynku będzie zlokalizowana na poziomie -1.

Masaże

W lobby Skylinera w godzinach 16:00 – 24:00 będzie dostępny bezpłatny masaż rozluźniający mięśnie dla zawodników.

Posiłek regeneracyjny

W swoim pakiecie startowym znajdziesz voucher na posiłek regeneracyjny. Ciepły posiłek będzie wydawany w restauracji zlokalizowanej w lobby budynku na poziomie +1 w godzinach 14:00-24:00. Uwaga: każdemu zawodnikowi przysługuje JEDEN posiłek regeneracyjny. Przed pobraniem posiłku należy przekazać voucher pracownikowi restauracji.

Wyżywienie

Organizator nie zapewnia wyżywienia dla zawodników poza jednym posiłkiem regeneracyjnym. Należy korzystać z własnych zasobów lub pobliskich sklepów.

Napoje

Podczas biegu będziesz mógł korzystać z wodopoju zlokalizowanego na poziomie +41 (między wyjściem z klatki schodowej a windą). Będą tam dostępne: izotonik, woda oraz sól. W pakiecie startowym znajdziesz składany kubek z karabińczykiem, który będzie można umieścić na smyczy tuż obok chipa i mieć go cały czas ze sobą podczas biegu.

Parking

Gdzie można zaparkować podczas Skyliner Everest Run? Przy ulicach w pobliżu budynku Skyliner jest sporo miejsc parkingowych. W weekend nie powinno być dużego tłoku. W sobotę i niedzielę parkingi są bezpłatne.

Uczestniku! Jeżeli dotrwałeś do końca, daj znać pod postem że zapoznałeś się z komunikatem! 🙂

Do Zobaczenia!

Dodaj komentarz