Partnerzy

Skyliner to 6. najwyższy budynek Warszawy zlokalizowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Oferuje 49 000 mkw. powierzchni biurowej i retailowej do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Spektakularne lobby Skylinera o wysokości aż 16 m to jednocześnie najwyższe lobby biurowe w Polsce. Na 165 m wysokości położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Biurowiec jest obsługiwany przez 21 szybkich wind (o prędkości do 7 m/s) wyposażonych w inteligentny system obsługi bezdotykowej i umożliwiających komfortowy transport. Pięciopoziomowy parking Skylinera jest przewidziany dla 428 samochodów, posiada stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych, a także miejsca parkingowe dla 330 rowerów. Budynek jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania, które umożliwią m.in. sczytywanie tablic rejestracyjnych. Posiada także aplikację, która pozwala na zdalne sterowanie parametrami pomieszczeń, a także rezerwację sal czy stanowisk do pracy. Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent i jest zasilany w 100 proc. z odnawialnych źródeł energii. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski.

Grupa Karimpol to spółka deweloperska założona w 1991 roku. Jej celem jest budowa i wynajem powierzchni komercyjnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś Grupa działa w 5 krajach regionu: Polsce, Czechach, Austrii, na Słowacji i na Węgrzech. Polski oddział firmy został otwarty w 1997 roku. Dotychczas Karimpol Polska zrealizował w Warszawie 8 projektów biurowych: Stratos, Mistral, Passat, Taifun, Equator I, II, III i IV oraz największy i najbardziej prestiżowy projekt Grupy – biurowiec Skyliner. Łączna powierzchnia najmu wszystkich inwestycji w Polsce wynosi blisko 200 tys. mkw. Przez ponad 25 lat działalności Grupa Karimpol stała się jedną z najsprawniej funkcjonujących prywatnych firm deweloperskich na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

KONE jest światowym liderem w swojej branży. Produkuje, konserwuje i modernizuje windy, chodniki i schody ruchome oraz drzwi automatyczne. Rozwiązania KONE zwiększają wartość budynków w całym cyklu ich życia. Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. Wspólnie z naszymi Partnerami i Klientami zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia. Zatrudniamy ponad 60 000 specjalistów na całym świecie. W 2022 roku osiągnęliśmy poziom 10,9 miliarda euro sprzedaży netto. KONE jest firmą notowaną od 1967 roku na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach. KONE Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 roku, ma siedzibę w Warszawie, biura w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi oraz punkty serwisowe w 19 miastach w całej Polsce. Obsługuje ponad 2700 klientów, pośród których są największe firmy deweloperskie, budowlane i zarządzające nieruchomościami, jak również najznamienitsze pracownie architektoniczne.

Partner technologiczny:

Intelligent Technologies S.A.- spółka grupy OMEGA, od wielu lat świadczy usługi z zakresu rozwiązań telekomunikacyjnych, zapewnia kompleksową obsługę teleinformatyczną wielu firm i instytucji publicznych.

Nasze zespoły to pracownicy o najwyższych kompetencjach w swojej dziedzinie. Ich wiedza i doświadczenie zagwarantują Ci zadowolenie z obsługi na każdym etapie procesu od sprzedaży, po wdrożenia i utrzymanie usługi. Podczas Skyliner Everest Run firma zapewni stały dostęp do bezprzewodowego Internetu za pomocą nowoczesnej i innowacyjnej platformy WiBI.

Partnerzy medialni:

Dwujęzyczny, polsko-angielski magazyn i portal dla profesjonalistów i wszystkich zainteresowanych branżą nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od prawie 30 lat obserwuje rynek, dostarcza najważniejsze wiadomości i integruje przedstawicieli sektora, organizując najważniejsze imprezy na rynku.

 

NowaWarszawa jest największym portalem o architekturze i przestrzeni miejskiej w Warszawie. Organizuje jedyną na świecie Noc Wieżowców, a także najpopularniejszy plebiscyt na Zdjęcie Roku na Instagramie. Od dziesięciu lat promuje architekturę, a także najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne.

 

W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Warszawy. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych.

 

 

Partnerzy w poprzednich edycjach:

WAWPL_Primary_CMYK

HP_Logo_K_CMYK

Original-Logo-Champions

DrŁokieć_PNG_kolor